אודות החברה

/אודות החברה
אודות החברה2019-12-04T13:24:01+02:00

קצת עלינו

משי טכנולוגיות בע”מ נוסדה בשנת 2007 על מנת לספק פתרונות הנדסיים מותאמים אישית העונים על הדרישות הייחודיות של קהילת ההיי-טק. מאז היווסדה, צוות המהנדסים של משי טכנולוגיות צבר ניסיון עשיר במתן פתרונות כוללים בשיטת ה-Turn-Key, למגוון לקוחות לרבות Siemens, HP, Orbotech ומשרד הביטחון הישראלי. משי טכנולוגיות מתמחה בפתרונות הנדסיים ייחודיים בתחום המכני והאלקטרו-מכני. לחברה ניסיון נרחב בפיתוח מערכות מולטי דיסיפלינריות, כבלים, מחברים, חיישנים וספקי כוח.

החזון המוביל את משי טכנולוגיות הוא מתן מגוון רחב של אפשרויות ליצירת מוצר ייחודי, המותאם באופן מרבי לצרכים האישיים של לקוחותיה.

למשי טכנולוגיות מהנדסים מיומנים המציעים מגוון רחב של פתרונות תכנון, לרבות תכן קונספטואלי, מכני, חשמלי, חלקי פלסטיקה וייצור. משי טכנולוגיות מציעה שירותי הנדסה מקיפים לרבות מעבר מפיתוח לייצור, תיעוד הנדסי, כתיבה טכנית והוזלת עלויות.

הודות לניסיון הרב שצברנו בתחומים רבים ומגוונים ,אנו נמצאים במעמד המאפשר לנו לתת ללקוחותינו פתרונות מקצועיים ואיכותיים. משי טכנולוגיות שמה לה למטרה לדאוג לצרכי הלקוח בצורה אופטימלית וללוות את הלקוח עד להשלמת התהליך.

משי טכנולוגיות מחשיבה עצמה כמובילה בתחומה, ולאורך השנים קשרה החברה קשרים עסקיים טובים עם שותפים שונים במגווון תחומים. בזכות קשרים אלו, אנו יכולים להעניק  ללקוחותינו מגוון רחב של פתרונות.

משי טכנולוגיות הינה נציגה בלעדית של חברות שונות בתחום חומרי גלם לכבלים, תקשורת אופטית ורכיבים אלקטרו-מכניים

פרטי יצירת קשר

כתובת: הלפיד 19, פתח תקווה.
מיקוד: 4925822
מכירות: 077-6707415
שירות לקוחות: 03-9733647
דוא”ל: shina3@meshi-tech.co.il

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר

5/5 (1 Review)
Call Now Button
צרו עמנו קשר
צור קשר